Luiers en andere peuterperikelen

Vrijdagavond was het zover. Elin moest om 20.30 naar de wc, ze moest poepen. (wat heerlijk dat je dat gewoon hier op een site kan zetten en dat iedereen dat normaal vindt om te lezen!)

Ruud veegde haar billen schoon en toen zei ze: "ik wil met zonder luier slapen"
Ruud riep mij, of dat mocht. Ja tuurlijk!

Dus ik haar duidelijk gemaakt. Als ze moest plassen, dan naar de wc. Was haar bed nat, dan mocht ze mij wakker maken en kreeg ze een schoon bed. Eerst even een 'grote-meisjes-matje' (lees; bevallingszeiltje). Elin was er trots op en vol spanning ging ze slapen. De volgende ochtend om 6,30 uur hoorde we de badkamer open gaan en ze ging plassen. Daarna naar mij gekomen. Ze was droog gebleven en was daar zoooo enorm trots op!

Tegen de juf van de psz en de mensen in de winkel moesten en zouden horen dat Elin "met-zonder luier" had geslapen en dat ze mij wakker mocht maken als haar bed nat was, maar dat ze goed op de wc had geplast.

Vandaag is de 4e luier-vrije-nacht. Nog geen een keer in bed geplast!

Zingen is een nog grotere hobby. Ze verzint het ene na het andere liedje. Vaak op een melodietje van een bekend kinderliedje. Een voorbeeld: op lang zal hij leven: "Wij eten spinazie, wij eten spinazie, wij eten spinazie in de Gloria. In de Gloriiiiiija, in de Glooooorija. Met worst! Met worst! Met worst!

En Niene is ook al goed geprogrammeerd. Zodra ze het melodietje van lang zal hij leven, hoort, gaat op het moment van Hieper-de-piep haar handen omhoog. Dus vandaag aan tafel: Met worst!! (handen omhoog) Met worst!!!( handen omhoog) Met worst!!! (handen omhoog) en daarna klappen... ze had dus net een handvol spinazie in haar knuisje... (hieper-de-piep...)

422 x gelezen, 0

reacties (0)


  • eva1978

    Wat goed van Elin! Knap hoor dat ze het zelf heeft aangegeven en nu al zoveel nachten droog is. Heel herkenbaar dat zingen. Jelte maakt ook zijn eigen liedjes en zingt soms de hele dag. Alles gaat dan zeg maar zingend. Daar wordt ik zelf ook altijd vrolijk van :-) Zo te lezen geniet je volop van je meiden!

  • mamaloes21

    Wat goed joh!!!

  • bailey2501

    Wat goed zeg!!! heerlijk! Dat van het zingen is herkenbaar.... Fay en Lynn maken ook overal hun eigen tekst op, bijna elk liedje gaat over kabouters hahaha.

  • 13Dertien13

    Knap hoor Elin!! Echt een grote meid!!

  • k.abouter

    Wauw wat goed van Elin!! En wat leuk om te lezen hoe ze verder is, dat ze dat soort liedjes verzint, erg leuk en creatief!

  • Joys

    Wauw. Wat tof. Heerlijk zeg. Super goed van dr.

  • Boy2009Boy2011

    Oh heerlijk zeg!!!

  • Mama van Tijn en Bram

    Hahhaha geweldig!!!

  • roodismooi

    Wat heerlijk die kleine minimensjes

  • esther567

    Wat super knap van Elin!!!! Dat komt vast van de spinazie. een gezonde hollandse meid!

  • rianne85

    hahaha hoe schattig! Knap hoor van Elin!

  • enitam

    Whoehahaha heerlijk wijffies!!!

  • 1girl2boys

    Wat super goed van elin! Hahaha leuke kids heb je!

  • steph91

    hehe wat een leuke blog moest wel lachen met haar liedjes

  • PatjeNr4

    Haha heerlijke meisjes heb je toch!! Heel knap van Elin!!

  • -SVEEDJ-

    Wat goed van haar